Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym, WARSZAWA

Pragniemy Państwu przedstawić Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-13 i potrwa ono do 2012-12-14. Organizatorem jest MGG Conferences, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Prawne, Budowlane, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

Niewątpliwie zaletą opisanego tu szkolenia jest fakt, iż należy do grupy bezpłatnych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć całkowity koszt szkolenia. Jeśli ta informacja jest ważna, zapoznaj się ze szczegółową informacją o ofercie.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym, przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych – zachęca MGG Conferences mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *