Zasady prowadzenia badań/analiz/ewaluacji oraz upowszechniania wyników w ramach projektów unijnych Z, Warszawa

Pragniemy przedstawić Zasady prowadzenia badań/analiz/ewaluacji oraz upowszechniania wyników w ramach projektów unijnych Z. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-12-07. Organizatorem jest firma KDK Info Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Zarządzanie, ewaluacja i monitoring, projekty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Konferencyjne Wilcza.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 910.20 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zasady prowadzenia badań/analiz/ewaluacji oraz upowszechniania wyników w ramach projektów unijnych Z, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Zarządzanie, ewaluacja i monitoring, projekty – zaprasza KDK Info Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zasady prowadzenia badań/analiz/ewaluacji oraz upowszechniania wyników w ramach projektów unijnych Z.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *