SYSTEM INTRASTAT, Warszawa

Prezentujemy nowe szkolenie Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: SYSTEM INTRASTAT. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-01-25.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 806.27 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu SYSTEM INTRASTAT, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: SYSTEM INTRASTAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *