SYSTEM INTRASTAT, Warszawa

Oferujemy Państwu następne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: SYSTEM INTRASTAT. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-14.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 806.27 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu SYSTEM INTRASTAT, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: SYSTEM INTRASTAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *