Zasady dotyczące realizacji inwestycji w oparciu o polskie prawo budowlane, Wrocław

Szkolenie o nazwie Zasady dotyczące realizacji inwestycji w oparciu o polskie prawo budowlane, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2013-01-14 i potrwa ono do 2013-01-15.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Hotel*** w centrum. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1697.40.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 100 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zasady dotyczące realizacji inwestycji w oparciu o polskie prawo budowlane, przypisanego do kategorii – Prawne – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kraków.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zasady dotyczące realizacji inwestycji w oparciu o polskie prawo budowlane.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *