Zasady dotyczące realizacji inwestycji w oparciu o polskie prawo budowlane, Wrocław

Szkolenie o nazwie Zasady dotyczące realizacji inwestycji w oparciu o polskie prawo budowlane, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2013-01-14 i potrwa ono do 2013-01-15.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Hotel*** w centrum. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1697.40.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 100 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zasady dotyczące realizacji inwestycji w oparciu o polskie prawo budowlane, przypisanego do kategorii – Prawne – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kraków.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zasady dotyczące realizacji inwestycji w oparciu o polskie prawo budowlane.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *