Zarządzanie finansami w czasach kryzysu, Wisła

Prezentujemy następne szkolenie Business Development Centre pt.: Zarządzanie finansami w czasach kryzysu. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-13, zaś koniec 2012-12-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, analiza finansowa.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Wisła woj. Śląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1660.50.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie finansami w czasach kryzysu, przypisanego do kategorii – Finansowe, analiza finansowa – zachęca Business Development Centre posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie finansami w czasach kryzysu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *