Zarządzanie finansami w czasach kryzysu, Wisła

Prezentujemy następne szkolenie Business Development Centre pt.: Zarządzanie finansami w czasach kryzysu. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-13, zaś koniec 2012-12-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, analiza finansowa.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Wisła woj. Śląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1660.50.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie finansami w czasach kryzysu, przypisanego do kategorii – Finansowe, analiza finansowa – zachęca Business Development Centre posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie finansami w czasach kryzysu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *