Psychologia szefa – skuteczne i efektywne zarządzanie zespołem z elementami inteligencji emocjonalne, Poznań

Szkolenie o nazwie Psychologia szefa – skuteczne i efektywne zarządzanie zespołem z elementami inteligencji emocjonalne, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany początek w dniu 2013-03-07 oraz zakończy się 2013-03-08.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel*** w centrum.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1574.40.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 100 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Psychologia szefa – skuteczne i efektywne zarządzanie zespołem z elementami inteligencji emocjonalne, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, kierownicze – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Psychologia szefa – skuteczne i efektywne zarządzanie zespołem z elementami inteligencji emocjonalne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *