Psychologia szefa – skuteczne i efektywne zarządzanie zespołem z elementami inteligencji emocjonalne, Poznań

Szkolenie o nazwie Psychologia szefa – skuteczne i efektywne zarządzanie zespołem z elementami inteligencji emocjonalne, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany początek w dniu 2013-03-07 oraz zakończy się 2013-03-08.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel*** w centrum.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1574.40.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 100 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Psychologia szefa – skuteczne i efektywne zarządzanie zespołem z elementami inteligencji emocjonalne, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, kierownicze – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Psychologia szefa – skuteczne i efektywne zarządzanie zespołem z elementami inteligencji emocjonalne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *