Zarządzanie zmianą biznesową, Kraków

Pragniemy Państwu zaprezentować Zarządzanie zmianą biznesową. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-12-12 i potrwa ono do 2012-12-13. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Radisson Blu.Położenie jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1660.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zmianą biznesową, przypisanego do kategorii – Zarządzanie – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca swą siedzibę w mieście KRAKÓW.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie zmianą biznesową.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *