Finanse dla niefinansistów, Kraków

Chcemy Państwu przedstawić Finanse dla niefinansistów. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-12-12 i potrwa ono do 2012-12-13. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Finansowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Hotel Alexander. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1966.77 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Finanse dla niefinansistów, przypisanego do kategorii – Finansowe – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. z siedzibą w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Finanse dla niefinansistów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *