Sztuka negocjacji w praktyce, Zakopane

Szkolenie pt. Sztuka negocjacji w praktyce, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy ANVIX SP. Z O.O.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Interpersonalne.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Belvedere. Dla tego obiektu dane zostały zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 2458.77.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Sztuka negocjacji w praktyce, przypisanego do kategorii – Interpersonalne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Sztuka negocjacji w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *