Sztuka negocjacji w praktyce, Zakopane

Szkolenie pt. Sztuka negocjacji w praktyce, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy ANVIX SP. Z O.O.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Interpersonalne.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Belvedere. Dla tego obiektu dane zostały zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 2458.77.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Sztuka negocjacji w praktyce, przypisanego do kategorii – Interpersonalne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Sztuka negocjacji w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *