Prawo pracy – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Zakopane

Szkolenie pt. Prawo pracy – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy ANVIX SP. Z O.O.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-11.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Czarny Potok.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1586.70.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo pracy – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, przypisanego do kategorii – Prawne – zachęca ANVIX SP. Z O.O. z siedzibą w mieście KRAKÓW.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Prawo pracy – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *