Zarządzanie zespołem, Zakopane

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy ANVIX SP. Z O.O. zatytułowane: Zarządzanie zespołem. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-11-05 i potrwa ono do 2012-11-06.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Hotel Belvedere. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 424.35 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Zarządzanie – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca swą siedzibę w mieście KRAKÓW.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *