Zawieranie umów w obrocie gospodarczym oraz należyte ich zabezpieczanie, Zakopane

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy ANVIX SP. Z O.O. zatytułowane: Zawieranie umów w obrocie gospodarczym oraz należyte ich zabezpieczanie. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-05 oraz zakończy się 2012-11-06.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Hotel Czarny Potok. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1691.25 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zawieranie umów w obrocie gospodarczym oraz należyte ich zabezpieczanie, przypisanego do kategorii – Prawne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zawieranie umów w obrocie gospodarczym oraz należyte ich zabezpieczanie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *