Kontakt z klientem trudnym, Kraków

Szkolenie o nazwie Kontakt z klientem trudnym, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej ANVIX SP. Z O.O.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-08.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Turystyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Hotel Radisson Blu. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 196.80 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kontakt z klientem trudnym, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Turystyczne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca swą siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Kontakt z klientem trudnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *