Zarządzanie wierzytelnościami jako świadome zabezpieczanie należności, Konstantynów Łódzki

Chcemy Państwu zaprezentować Zarządzanie wierzytelnościami jako świadome zabezpieczanie należności. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-11-16. Organizatorem jest firma Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Prawne, windykacja, handlowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Hotel Kacperski. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Konstantynów Łódzki województwo Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 490.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie wierzytelnościami jako świadome zabezpieczanie należności, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Prawne, windykacja, handlowe – zachęca Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Łodź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zarządzanie wierzytelnościami jako świadome zabezpieczanie należności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *