Zarządzanie wierzytelnościami jako świadome zabezpieczanie należności, Katowice

Termin szkolenia : Zarządzanie wierzytelnościami jako świadome zabezpieczanie należności, jest planowany w dniu 2012-11-09. Jesteśmy znani jako Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Prawne, windykacja, handlowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Przedsiębiorstwo „OPAL”. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Katowice woj. Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 490.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie wierzytelnościami jako świadome zabezpieczanie należności, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Prawne, windykacja, handlowe – zaprasza Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. mająca siedzibę w miejscowości Łodź.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie wierzytelnościami jako świadome zabezpieczanie należności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *