Play&Win – szkoleniowe gry symulacyjne, Warszawa

Pragniemy Państwu zaoferować Play&Win – szkoleniowe gry symulacyjne. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-10-18 oraz zakończy się 2012-10-19. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Menedżerskie, Produkcja, negocjacje, zarządzanie, interpersonalne, planowanie, logistyka.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel IBIS Reduta.Położenie jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1709.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-10-17 i obniżka wynosi według prowadzących 200 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Play&Win – szkoleniowe gry symulacyjne, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Produkcja, negocjacje, zarządzanie, interpersonalne, planowanie, logistyka – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Play&Win – szkoleniowe gry symulacyjne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *