Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera, Warszawa

Data szkolenia : Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera, jest przewidziany w dniu 2012-11-16. Jesteśmy znani jako Rozwój w pracy i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, HR, trenerskie, menedżerskie, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Warszawa. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1107.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, HR, trenerskie, menedżerskie, zarządzanie talentami – zachęca Rozwój w pracy posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *