Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera, Warszawa

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy Rozwój w pracy pt.: Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-01-18.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, HR, trenerskie, menedżerskie, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Warszawa.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1107.00.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, HR, trenerskie, menedżerskie, zarządzanie talentami – zaprasza Rozwój w pracy posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *