Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera, Warszawa

Chcemy zaoferować Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-10-26. Organizatorem jest firma Rozwój w pracy, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, HR, trenerskie, menedżerskie, zarządzanie talentami.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Warszawa. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1107.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, HR, trenerskie, menedżerskie, zarządzanie talentami – zaprasza Rozwój w pracy posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management) a sukces menedżera.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *