Zarządzanie stresem, Warszawa

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: Zarządzanie stresem. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-04-15 oraz zakończy się 2013-04-16.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, motywacja, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1590.02.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 7%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie stresem, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, motywacja, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie stresem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *