Efektywne planowanie i zarządzanie produkcją, Warszawa

Przebieg szkolenia o nazwie: Efektywne planowanie i zarządzanie produkcją, ma przewidziany początek w dniu 2013-07-08 i potrwa ono do 2013-07-10. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Ibis Warszawa Centrum.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1981.53 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według prowadzących 10%.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Efektywne planowanie i zarządzanie produkcją, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Efektywne planowanie i zarządzanie produkcją.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *