Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach, Warszawa

Chcemy Państwu zaoferować Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2013-01-21 oraz zakończy się 2013-01-22. Organizatorem jest Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, inne, celne, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1658.66.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 7%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach, przypisanego do kategorii – Prawne, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, inne, celne, administracji publicznej – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *