Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach, Kraków

Pragniemy przedstawić Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2013-03-18, zaś koniec 2013-03-19. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, inne, celne, administracji publicznej.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy albo też samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1658.66.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 7%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach, przypisanego do kategorii – Prawne, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, inne, celne, administracji publicznej – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Prawo celne – najnowsze zmiany w przepisach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *