Skuteczne negocjacje, Warszawa

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: Skuteczne negocjacje. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-04-18 oraz zakończy się 2013-04-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, zarządzanie sobą w czasie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, motywacja, podejmowanie decyzji.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1624.22.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczne negocjacje, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, zarządzanie sobą w czasie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, motywacja, podejmowanie decyzji – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Skuteczne negocjacje.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *