Zarządzanie stresem, Gdańsk

Pragniemy Państwu przedstawić Zarządzanie stresem. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-12-08 oraz zakończy się 2012-12-09. Organizatorem jest firma Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1635.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie stresem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie stresem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *