Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, Gdańsk

Data szkolenia : Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, jest przewidziany w dniu 2012-11-09. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 897.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu albo samego jej uzyskania.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *