Zarządzanie stresem, Gdańsk

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Instytut Wolnej Myśli pt.: Zarządzanie stresem. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-18 i potrwa ono do 2012-10-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1635.90.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie stresem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie stresem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *