Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy, Zakopane

Chcemy przedstawić Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-11. Organizatorem jest Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie, motywacja.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia hotel***. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1624.22 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie, motywacja – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *