Profesjonalne wystąpienia publiczne, Warszawa

Data szkolenia pt.: Profesjonalne wystąpienia publiczne, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-07 i potrwa ono do 2013-03-08. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy lub jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1390.52 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalne wystąpienia publiczne, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Profesjonalne wystąpienia publiczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *