Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, Wrocław

Pragniemy zaprezentować Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-03-14 oraz zakończy się 2013-03-15. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział hotel***.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1660.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *