Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, Wrocław

Pragniemy zaprezentować Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-03-14 oraz zakończy się 2013-03-15. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział hotel***.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1660.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, negocjacje, menedżerskie, techniki sprzedaży – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Psychologia negocjacji i wywierania wpływu – elementy pracy z trudnym klientem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *