Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy, Warszawa

Szkolenie o nazwie Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie, motywacja.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo też samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu dane są określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1590.02.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust wynosi według firmy 7%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie, motywacja – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *