Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., Poznań

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej o nazwie: Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-09-18, zaś koniec 2012-09-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, administracja IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy lub samego jej zdobycia.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1624.22.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, administracja IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *