Prawo Pracy w świetle zmian 2012, Poznań

Szkolenie zatytułowane Prawo Pracy w świetle zmian 2012, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-10.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Budynek Kochtex/Delty.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 499.38 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prawo Pracy w świetle zmian 2012, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne – zaprasza Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex posiadająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Prawo Pracy w świetle zmian 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *