Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., Poznań

Przebieg szkolenia : Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., ma przewidziany start w dniu 2012-09-18, zaś koniec 2012-09-19. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, motywacja, projekty, kierownicze.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1624.22.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, motywacja, projekty, kierownicze – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *