Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., Poznań

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2012-10-18 oraz zakończy się 2012-10-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, administracja IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1624.22.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, administracja IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *