Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., Kraków

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-20 i potrwa ono do 2012-12-21.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu lub też jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1285.35.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *