PIP w zakładzie pracy – przygotowanie się do kontroli, Kraków

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie SEKA S.A. Kraków zatytułowane: PIP w zakładzie pracy – przygotowanie się do kontroli. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-25.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, kadry i płace, HR, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował SEKA S.A..Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 300.00.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PIP w zakładzie pracy – przygotowanie się do kontroli, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, kadry i płace, HR, kierownicze – zaprasza SEKA S.A. Kraków mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: PIP w zakładzie pracy – przygotowanie się do kontroli.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *