Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., Kraków

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej pt.: Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-20, zaś koniec 2012-12-21.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1285.35 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według prowadzących 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej, inne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *