Zarządzanie projektami – narzędzia, software, dokumentacja, metodyka PMBOK®, Warszawa

Data szkolenia o nazwie: Zarządzanie projektami – narzędzia, software, dokumentacja, metodyka PMBOK®, ma planowany start w dniu 2013-04-15 i potrwa ono do 2013-04-17. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Menedżerskie, Produkcja.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 2140.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-04-12 i obniżka wynosi według organizatorów 300 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie projektami – narzędzia, software, dokumentacja, metodyka PMBOK®, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Produkcja – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie projektami – narzędzia, software, dokumentacja, metodyka PMBOK®.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *