Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), Wrocław

Termin szkolenia pt.: Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), jest przewidziany w dniu 2012-11-16. Jesteśmy znani jako Gowork.pl i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 550.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki – zachęca Gowork.pl posiadająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *