Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), Gdańsk

Chcemy Państwu przedstawić Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h). Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-11-14. Organizatorem jest Gowork.pl, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 550.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki – zaprasza Gowork.pl mająca swą siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *