Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), Katowice

Data szkolenia : Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), jest przewidziany w dniu 2012-10-25. Jesteśmy znani jako Gowork.pl i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Katowice woj. Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 550.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki – zachęca Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *