Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), Poznań

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Gowork.pl o nazwie: Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h). Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-25.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 550.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h), przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki – zachęca Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Podatek VAT i CIT w branży energetycznej w 2012 roku z uwzględnieniem zmian na 2013 rok (8h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *