Zarządzanie procesami logistycznymi – zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie, Katowice

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: Zarządzanie procesami logistycznymi – zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-03-18, zaś koniec 2013-03-20.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, produkcja.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Novotel.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 2041.80.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-03-15, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 300 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie procesami logistycznymi – zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, produkcja – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie procesami logistycznymi – zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *