Zarządzanie rozwojem pracowników – efektywna polityka szkoleniowa, Wrocław

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: Zarządzanie rozwojem pracowników – efektywna polityka szkoleniowa. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-03-21, zaś koniec 2013-03-22.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, HR, rekrutacja, kierownicze.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Campanile.Położenie jest w ofercie określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1648.20 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-03-20 i bonifikata jest równa według organizatorów 200 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie rozwojem pracowników – efektywna polityka szkoleniowa, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, HR, rekrutacja, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie rozwojem pracowników – efektywna polityka szkoleniowa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *