Zarządzanie projektami dla kierowników projektów, WARSZAWA

Chcemy Państwu przedstawić Zarządzanie projektami dla kierowników projektów. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2013-01-21 oraz zakończy się 2013-01-23. Organizatorem jest CTPartners S.A., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 2337.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie projektami dla kierowników projektów, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zachęca CTPartners S.A. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie projektami dla kierowników projektów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *