Praktyki i techniki zarządzania projektem wg PMI i PRINCE2®, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy CTPartners S.A. o nazwie: Praktyki i techniki zarządzania projektem wg PMI i PRINCE2®. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-18 i potrwa ono do 2013-04-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, audyt, procesy biznesowe, projekty, kierownicze, zarządzanie projektami.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 3075.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Praktyki i techniki zarządzania projektem wg PMI i PRINCE2®, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, audyt, procesy biznesowe, projekty, kierownicze, zarządzanie projektami – zaprasza CTPartners S.A. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Praktyki i techniki zarządzania projektem wg PMI i PRINCE2®.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *