Agile Project Management Practitioner, WARSZAWA

Szkolenie pt. Agile Project Management Practitioner, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej CTPartners S.A.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-04 i potrwa ono do 2013-03-05.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 2337.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Agile Project Management Practitioner, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zachęca CTPartners S.A. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Agile Project Management Practitioner.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *