The Challenge of Egypt, WARSZAWA

Pragniemy Państwu przedstawić The Challenge of Egypt. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2013-03-15. Organizatorem jest firma CTPartners S.A., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1845.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu The Challenge of Egypt, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zachęca CTPartners S.A. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: The Challenge of Egypt.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *